Superonline İnternet Bağlantı Sorunu.

Nurettin T. |

Daha önce defalarca telefonla aradım tamam yardımcı olacağız diyorlar hem de dalga geçer gibi yardımcı olduk diyorlar ancak 15 dk veya 1 saat içinde aynı sorun devam ediyor buradan sizin aracılığınızla 3. defa yazıyorum bu firma şu ana kadar gördüğüm Türkiye'nin en kötü firması olduğuna kara verdim ve utanmadan bir de yeni kampanyalarımız var diye mesaj atıyorlar bu firmanın işletme ruhsatını iptal edin Türk halkı işkenceden kurtulsun bunun yüzünden tansiyon hastası oldum sürekli sorun sürekli sorun kapatayım üyeliğimi iptal edeyim diyorum dünyanın parasını istiyorlar. Ben geçici çözüm değil gerçek çözüm istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  17:05

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 26 Temmuz
  15:25

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 26.07.2016 15:25'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 26 Temmuz
  14:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE