17 Nisan 2015

Superonline İnternet Bağlantı Sorunu!

10 Nisan 2015 tarihinde internet başvurusunda bulundum. Sorduğum sorular ne zaman bağlanır? Cevap: en geç Çarşamba, hatta Pazar hafta sonu da çalışıyoruz. Şu anki internet bağlantım da sorun var, bir şey olur mu? Cevap: Bizim kablolarımız daha iyi. Verdikleri fiyatta çok uygundu. Sonra Cumartesi günü kargo geldi, imzamı aldı, modemi verdi. Ondan sonra ses seda yok. Arıyorum herkes anladığını söyleyip bir başka departmana yolluyor. İptal ettirmek için bile kimse yok.

Şu anda iptal ettirdim mi, elimdeki modem ne olacak onu bile bilmiyorum. Hatta Superonline diye bir büyük kurum var mı ondan bile emin değilim. Kimse ama hiç kimse benimle ilgilenmedi. Mağdurum işlerim aksadı.

Ayşe 197 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi06 Mayıs 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 30.04.2015 14:15:41 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Ayşe 29 Nisan 2015

  İmdat demekten kendimi alamıyorum. Bana söylenene göre Tuğba özyurt adlı kişi dün benim iznim olmadan jade iletişimden adıma başvuru yapmış, bana mesaj geldi "İnternet başvurunuz alınmıştır. " Telefonda bana diyorlar ki siz başvurdunuz. Bu ne? Sonra eve geliyorum bir bakıyorum evde Superonline'dan telefon gelmişti. Ben cuma günü internetimi iptal ettiğimde sordum "Telefon gelmeyecek değil mi? " "Hayır, kesin iptal olduğu için gelmez" dediler. Yaşlı anneme kargocu kimlik onayı bile almadan telefonu atmış gitmiş. Superonlineı aradım yine "Sizin telefonunuz Cuma günü teslim edilmiş görünüyor" dediler. Dünkü tarih ayın 28'i. Buradan bütün yetkililere çağrı da bulunuyorum, niyetiniz nedir? 

 • Superonline Temsilcisi24 Nisan 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 24.04.2015 18:38:46 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Ayşe 24 Nisan 2015

  Bağlanmadı ve suçlu ben oldum. Evin içine karışamazlarmış. Elektirikçi çağırdım. Olmaz dedi. Ben de iptal ettirmek için başvurdum, o dakikadan sonra arayan arayana herkese açıklama yapmaktan dilim damağım kurudu. En sonunda yalvar yakar iptal olsun dedim. Bayiye g, ittim modemi verdim. Dilekçemi imzaladım. Bugün yine telefon, açıklama istiyormuş, üst düzeymiş. Ya kurumsal şirket mantığı bu mu? Müşteri her arayana ifade mi vermek zorunda, ikna mı etmek zorunda? İstemiyorum Superonline ile çalışmak istemiyorum. Biri beni kurtarsın, şimdi de faks çekin öyle iptalinizi kabul ederiz diye tutturdu üst düzey yetkili. Bi de bana sert bir üslupla " Açıklama yapmama izin vermiyor ve bana söz hakkı tanımıyorsunuz. " dedi. Kardeşim şirketin yarısı öğrendi 2 haftadır, bir zahmet soruver.

 • Ayşe 24 Nisan 2015

  1. sözleşmeyi iptal edip 2. sözleşmeyi imzalamaya ikna oldum. Temiz bir başlangıç... Tek sorum oldu " Kablolarımda problem var, halledebilir misiniz? ". Cevap: Teknik ekibimiz hafta sonu bile çalışır her probleminize çözüm bulur. ". Kapıya bir yetkili geldi, kucağıma modemi attı, sözleşmeyi imzalattı uçarcasına gitti. Hani kurulum, çalışıyor mu çalışmıyor mu diye kontrol, teknik ekip demişti birileri? Neyse dedim. Modemi kurdum, iki günde internettin bağlanıdığını söylediler.

 • Ayşe 17 Nisan 2015

  İnternetten duyurunca en sonunda aradılar. Superonlinela çalışmak istemediğimi söyleyince, bayinin adresini verdiler oraya modemi götürmem gerekiyormuş. Yoksa benden modem parası alacaklarmış Kargoyla gönderemezmişim çünkü kaydım yapılmamış. Sanki ben ihmalkar, ilgisiz ve suçluyum. Zaman kaybetmemek için telefondan başvuru yapmıştım, şimdi Superonline firmasına duyduğum güvenin cezası olarak yarın günümün büyük bir bölümünü modem teslim etmek için harcayacağım. Özür beklerken süreç böyle ne yapalımla karşılaştım. Tebrikler Superonline

 • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2015

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 17.04.2015 18:28:57 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Ayşe 17 Nisan 2015

  Sayın yetkili, 1 haftadır yazdığınız telefon numarasından defalarca aradım, en az 300 dakika, hatta 2 gün önce şikaytette bulundum. Bir Allah'ın kulu bana dönmedi, ilgilenmedi, bi de soğuk bir üslupla baş başa kaldım. Şimdi bu yazdıklarınız a nasıl inanmamı bekliyorsunuz? Hangi müşteri hizmetinden bahsdediyorsunuz birtaz daha açıklar mısınız? Saygılarımla

 • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2015

  "Sizi 17.04.2015 16:18:47 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya [email protected] mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

 • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön