Superonline İnternet Bağlantı Problemi...

Özlem Ç. |

Şaka gibi... Haftada bir mütemadiyen arıza yaşadığım ama her problem için çağrı merkezini arayışımda aç-kapa, kürdanla resetle vs. Diyen bir çalışan ve sonrasında 24 saat içinde servis gelecek der iken bu defa 3-5 saat sonra başka bir çalışan tarafından aranıp daha önce bahsi geçen işlemleri yeniden yaptıran ve sonrasında yine ve yine size servis yönlendirelim diyen aslında ismi superoffline olması gereken bir firma.

Evde olmamamıza rağmen AKK doldurmayı bile başarabilen firma. Ha bu arada dün yine aynı problemi yaşadık ve yine beklemedeyiz. Unutmadan firmanın özür dileme gibi bir alışkanlığı zaten yok.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Ç.
  14 Kasım
  18:08

  Hala arayan yok... Copy paste cevapları sitenize koyarak ve şirketlerden üyelik bedelleri alarak bu sıteyi survive ettiremezsiniz.

 • 14 Kasım
  13:42

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE