Superonline İnternet Bağlantı Hızı Çok Düşük.

Yunus Battal Ş. |

Kasım 2013'te Turkcell Superonline'ın teklifi üzerine, 3 yılı aşkın bir süredir kullandığım TTNET'i iptal ederek Turkcell Superonline'a geçiş yaptım ve 24 ay taahhütlü Yalın ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK paketini kullanıyorum. Taahhüdüm olduğu için iptal edemiyorum maalesef!

3 yılı aşkın bir süredir TTNET'te yaşamadığım problemlerin kat kat fazlasını Superonline'da yaşadım, müşterisi olduğum 6 aylık süre zarfında neredeyse her ay en az 1 kez İnternet bağlantı hızı, İnternet kopması konularında müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulundum.

13/04 tarihinde İnternet bağlantı hızımı test ettim ve sonuç 0.1 Mbps idi, verilen hizmet 8 Mbps'ye kadar! El insaf, yazıktır, günahtır!


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Battal Ş.
  03 Mayıs
  23:41

  bana hikaye anlatmayı bırakın ltf. ben haftada en az 2-3 kez sizi arızadan, internet kopması yüzünden aramak zorunda mıyım? 6 aydır sizden hizmet alıyorum, kan kusturdunuz bana, 18 ay taahhüdüm var, sürekli defalarca ve arka arkaya arıza kaydı açıyorsunuz. müşteri hizmetlerinde görüşmediğim temsilci kalmadı, ya bu işi çözün, ya da ben yazılarıma devam edeceğim. 8Mbps hizmet , hız testi sonucu 0.12 Mbps. lafı bırakın da, problemi gidermek için icraatınızı göreyim.

 • Yunus Battal Ş.
  15 Nisan
  14:04

  merhaba,
  cevabınız için tşk ederim, ancak bu ve buna benzer süslü kelimeler beni tatmin etmiyor.
  kesin ve net yaklaşımlar bekliyorum sizden, 8Mbps'ye kadar hizmet vereceğinizi iddia ediyorsanız hiç olmazsa en azından 4 Mbps'ye kadar alt yapı el verdiği ölçüde hizmet vermelisiniz.
  kolay gelsin.

 • 15 Nisan
  13:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE