Saadet A. Teşekkür Mesajı

Sorunumuz giderilmiştir.

Teşekkür ederiz.

Superonline İnternet Bağlantı Hatası!

Saadet A. |

Yaklaşık 15 gün önce internet port ayarında bir sorun oldu, yanlış bağlantı yapılmış, bu süre de geçen zaman içinde sorunum çözülmedi, türlü bahaneler, her aradığımda aynı cevaplar. Taahhüdüm olduğu için sözleşmemi iptal etmek istediğimde ise bana cezai şart bedelini ödemem gerektiğini söylediler. Bu nasıl iştir, hem hizmet alamayacağım 15 gün bugün 16 gün oldu, hem de başka firmaya geçmeme izin verilmiyor. 15 günde ödediğim internet faturası 3G 'den bağlanıyorum, 150 TL buldu. Yaklaşık sizin vasıtanız ile acil çözüm talep ediyorum.

Daha önceki şikayetten sonra hiçbir şey değişmedi. Acil dönüş yapılmasını talep mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Sadece çağrı merkezi ile görüşebiliyorum, onlar da kayıt alıyorlar sonrası Allah'a emanet.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saadet A.
  23 Mayıs
  16:28

  Sorunumuz giderilmiştir.

  Teşekkür ederiz.

 • 23 Mayıs
  10:18

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 19 Mayıs
  15:53

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 19.05.2016 15:52'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Saadet A.
  08 Mayıs
  14:57

  2 haftadır evde internet yok. Ve nedenini hala bulamamışlar. Ne zaman arasam hep aynı bahane arıza kaydı oluşturuldu. Ben hayatımda bu kadar rezil bu kadar umursamaz bir firma görmedim. Sadece reklam yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Daha önceden yapmış olduğum şikayeti bile dikkate almamış karşısındaki müşteriyi dikkate almayan "evet efendim, sorununuz çözülecek, işleminiz hızlandırıldı" demekten başka bir şey yapmıyorlar. Artık ne anlamda hızlandırılmışsa 2-3 haftadır hizmet yok. Kısacası salak yerine koyuyorlar. Yapılan şikayetlerini dikkate almayan, irtibarlarını düşünmeyen bir firmadan hizmet bekleme bizim suçumuz. Reklamlardan etkilenip mağdur olmayın. Artık şikayetleri dikkate almıyolar. İnternet kullanamıyoruz. Sanırım Hukuki işlemlerle başlattığımız zaman bizi dikkate alicaklar.

 • Saadet A.
  06 Mayıs
  15:06

  Sözlü olarak da 16 gün dür aynı cevap verilmektedir.
  Sorun çözülmedi.

 • 06 Mayıs
  10:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE