Superonline İnternet Bağlanmaması!

Ata Y. |

15 Eylül'de Superonline'a abonelik için başvuru yaptım ve o günden beri bugün 28 Eylül internetim hala bağlanmadı her aradığımda ivedilikle ilgilenilmesi için arkadaşlarıma bildiriyorum ve aciliyeti hakkında not bırakıyorum deniyor ama hala bir geri dönüş almadım. İlk Telekom'dan sıkıntı olduğu söylendi Telekom'cular baktı sonra tekrar aradım altyapıda sıkıntı olduğu elektrikçi çağırmam gerektiği söylendi elektrikçi geldi sorun olmadığı halde yeni hat çekti gene olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda servise mesaj gönderiyorum klasiği oldu gene hala beklemekteyim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  15:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2016 15:31’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Eylül
  09:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE