01 Eylül 2014

Superonline İnternet Bağlanmadı.

Bir sene boyunca sorunsuz fiber optik kullandım. Adres değişikliği nedeniyle adsl'e geçiş yapmak durumunda kaldım. 1 hafta sonra evime Telekom görevlileri geldi fakat daireme çıkan hattı bulamadılar ve daire içinde kalan hat için sorumlu olmadıklarını söylediler. Elektrikçi çağırıp eve ayrı hat çektirdim. Bu süreç de 1 haftamı aldı.

Şu anda toplamda 1 ay geçti fakat kimse hattı bağlamak için gelmedi. Superonline aracılığıyla Telekom'a iki kez başvuru yapıldı, fakat gelen kimse yok. Anladığım kadarıyla Superonline müşterisi olduğum için Telekom'un gerekli ilgiyi göstermiyor. Fakat Superonline'ın da süreci takip etme konusunda ciddi sıkıntılarının olduğunu düşünüyorum.

Ferhat 188 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat11 Eylül 2014

    Ertesi gün tarafıma geri dönüş yapıldı. Telekom'a gönderilen iki talebin de reddedildiği bilgisi verildi. Neden böyle bir durum olduğunu sorgulamadım çünkü arayan arkadaş hemen üçüncü bir talep oluşturduğunu ve internetimin 2 gün içerisinde aktif olacağını söyledi. Bu konuşmayı geçen hafta pazartesi günü yaptık. Konuşmamızdan 2 gün geçtikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım çünkü durumda hiçbir değişiklik olmadı. Benimle görüşen arkadaş, bir önceki arkadaşın aksine süre vermenin doğru olmadığını alt yapı konusunda Telekom'a bağlı olduklarını söyledi. Bu pazartesi günü Telekom'dan yetkili arkadaşlar geldi ve bağlantıyı yaptılar. Giderken hattın 2 saat içinde aktif olacağını söylediler. Hat hala aktif olarak gözükmüyor. Pazartesiden itibaren hergün müşteri hizmetlerini arıyorum. Görüştüğüm her arkadaş durumun farkında olduklarını ve sürecin hızlandırılması için yetkili kişilere haber iletildiğini söylüyorlar fakat hala daha durumda bir değişiklik olmadı. Şu anda 6. haftanın içerisindeyiz ve hala bağlantı yapılamadı.

  • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön