01 Kasım 2016

Superonline İnternet Bağlanmadı!

18 Ekim Salı günü Superonline müşteri hizmetlerini arayarak kendi adıma bir abonelik oluşturdum. İlgili müşteri temsilcileri en geç 1 hafta (7) içinde internetimin bağlanacağı bilgisini verdi. 28 Ekim'de Türk Telekom'dan İ**** adlı beyefendi geldi birkaç işlem yaptı hatlarla ilgili. Eksik bir kablo olduğunu ve Superonline'dan gelecek olan arkadaşların onu da halledebileceğini belirterek gitti. Ertesi gün yani 29 Ekim de Superonline'dan 2 yetkili bey geldi. Kendileri eksik olan kablolamayı yapamayacaklarını benim bir elektrikçi çağırıp yaptırmam gerektiğini belirterek, modemi bırakıp ve sözleşmeyi imzalatıp gittiler. Tekrar bir Telekom'da çalışan arkadaşın gelip interneti bağlayacağını bildirdiler. Bugün 1 Kasım ve sorunum hala çözülmedi. Müşterinin bağlantısını halletmeden sözleşmeyi imzalatan Superonline ekibi sizleri sorumsuz davranışlarınızdan ötürü kınıyorum.

Rojvan 85 Okunma

Cevaplar

 • Rojvan 15 Kasım 2016

  Superonline gerçekten Rezil durumdasın.

 • Rojvan 10 Kasım 2016

  04 Kasım'dan beri kurulum için ekip bekliyorum bugün 10 Kasım ve henüz kimse gelmedi. Superonline düşünen kişilere bilgi olması sebebi ile kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Rojvan 08 Kasım 2016

  03/11 tarihinde Superonline'dan tarafıma yollanan mesaj şudur; ' Yaşamış olduğunuz arıza altyapı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiştir. Bina girişine kadar sorun olmadığı, bina içinden modeme kadar olan kablolamanız da sorun olduğu tespit edilmiştir. Bina içi kablolamanızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Arıza akışınız tarafımızca kapatılmıştır. Bilginize '. Tarafıma atılan mesajınızdan ötürü bir elektrikçi çağırmış ve var olan eksiği tamamlatmış olup interneti kullanmaya çalıştım fakat modem üzerindeki DSL ışığı yanmıyordu. Müşteri temsilcilerinizi aradığımda verilen cevap şudur; Sinyal alamıyoruz yani kısacası şöyle diyorlar bizim arkadaşlarımız gelmişler evet Superonline kaynaklı bir sorun olmadığını söylemişler fakat sizin ilgisiz ve bilgisiz çalışanlarınız interneti vermemişler bizim dairemize. Cuma gününden beride bir hayırsever gelip baksın diye bekliyoruz.

 • Rojvan 03 Kasım 2016

  Şikayette bulunduğum tarih 01 Kasım ve bugün problem devam etmekte. Türk Telekom dan gelen arkadaşlar eksik olan kısmın tamamen Superonline ile ilgili olduğunu bildirdiler. En kısa zamanda Tüketici Hakem Heyetine konu ile ilgili şikayet başvurusunda bulunarak ayıplı hizmetinizden ötürü sözleşmeyi feshedeceğim.

 • Rojvan 02 Kasım 2016

  Gün içerisinde saat 17:00 gibi arayabilirler.

 • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Rojvan 01 Kasım 2016

  Arkadaşlarınız tekrar arayabilirler.

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön