Superonline İnternet Alamamak!

Mustafa S. |

Superonline internet modemini yaklaşık 8 aydır kullanmaktayım fakat, şu an, internet alamıyorum. Arıyorum servis arıza kaydı açıyorlar servis gelmiyor. Dükkanıma sorununuz çözüldü deniyor ne bir tutanak imzalatan var ne ilgilenen, borcumda yok ama internet alamıyorum teknik servisleri yok ilgilenen yok mağdur durumda bırakıyorlar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  16 Kasım
  09:22

  Geçen gün yazdığım şikayet üzerinden 4 gün geçti ama ne gelen giden var ne de sorun cözen var, dün aradılar hallediyoz hemen, arayacağız hemen, ama ne arayan var, ne de soran var, parasını verdiğim internet hizmetini alamıyorum yeter bu kadar terbiyesizlik artık.

 • Mustafa S.
  12 Kasım
  18:31

  Maaalesef servis olayını hallemediler bende 4 gün dür intertsiz parasını ödediğim halde internet alamıyorum yazık bu bu kadar duyarsız ilgisiz bir firma aradılar arayacağız deyip aramıyorlar ve inernetim gene yok... ... TTNET ten vazgecmeseydim keşke

 • 12 Kasım
  15:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE