Superonline İnternet Açma Kapama Ücreti Yansıttı.

Yasin E. |

Telefonuma gelen mesaj aşağıdadır

520287** no'lu hizmetinize ait toplam 56,6 TL borcun 48 saat içerisinde ödenmemesi durumunda hizmetiniz durdurulacaktır. Ödeme yaptıysanız dikkate almayınız.
Mesajın tarihi 26 Mart 2014 saat: 16:01.

Yolladıkları mesajda 48 içerisinde yazılı olmasına rağmen internetim 24 saatte kesildi. 48 saat içinde ödeme yapmış olmama rağmen internetimi kesip tekrar açıldı. Ödeme yaptıktan sonra gelen mesaj da
520287** müşteri no'lu aboneliğinize ait fatura ödemeniz alınmıştır. Hattınız 2 saat içerisinde kullanıma açılacaktır. Aktif olması için modeminizi kapatıp açmanız gerekmektedir.
Mesajın tarihi 27 Mart 2014 saat: 19:36. Ve şimdi faturama 19 tl extra bedel eklenmiş. Siz söyleyin şimdi ben ne yapmalıyım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin E.
  08 Nisan
  20:38

  Konu ile ilgili Gorustuk fakat ortada neticelen bir sonuc yok, madur oldugumun ve de hakli oldugumun farkindalar bunu banada soyluyorlar fakat islemi sistem otomatik gerceklestirdigi icin yapabilecekleri bisey yokmus, sonuc hala madurum ve hakli oldugum halde.. Bu konu burada kapanmayacak.

 • Yasin E.
  08 Nisan
  20:29

  Konu da hakli oldugumu belirtiyorlar fakat ortada olan hata yanlis yada her neyse sistemden kaynaklandigini yani islemlerin manuel degil sistem tarafindan gerceklestirildigi soylendi fakat bu benim maduriyetimi gidermedi. Ben mevzuumda hakliyim onlarda haklisiniz anliyoruz ama.. Diyorlar işte ama amalarla sorun cozulmuyor ne yazik ki bu konu burada kapanmayacak.

 • 05 Nisan
  21:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE