Superonline İnternet Aboneliğini İptal Etmiyorlar.

Mevlana İbrahim Asım B. |

Bir hukuk bürosunda ortağım adına kayıtlı Superonline kullanıyorduk. Başka firmaya geçeceğimizden Superonline'ı iptal etmek istedik. Aralık ayında bu beyanımızı firmaya ilettik. İptal işlemlerini gerçekleştirdiklerini, modemi teslim etmemizi söylediler. 22/12/2015 tarihinde modemi bize söylenen bayiiye teslim edip tutanağımızı da aldık.

Şubat ayında otomatik ödemeden faturaların hala alındığını fark ettiğimizde Superonline'ı aradık. Aboneliğimizin devam ettiğini söylediler. İptal ettiğimizi, modemi de teslim ettiğimizi söylediğimizde "bir şikayet kaydı oluşturalım. Size 96 saat içerisinde dönüş yaparız" dediler. 1 ay olmasına ve en az 5 defa daha aramama rağmen geri dönüş olmadı. Aralık'tan bu yana kullanmadığımız bir hizmet için para ödememizi istiyorlar. Aksi gibi, cayma bedeli de artıyor. Bu işte artık bir art niyet seziyoruz. Aboneliğimiz bilinçli olarak iptal edilmiyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mevlana İbrahim Asım B.
  26 Nisan
  12:25

  Konu ile ilgili beni aradıkları doğrudur. Bu defa biraz daha çözüme yönelik olumlu bir hava edindim. Lakin 19 Nisan'da arayıp "en kısa zamanda çözeceğiz" demelerine rağmen hala çözülen bir şey yok...

 • 18 Nisan
  11:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.04.2016 11:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 30 Mart
  13:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE