Superonline İnsanları Mağdur Etme Sanatı!

Zübeyir D. |

İnternet bağlantısının kesintisiz ve hızlı olması koşulunu yazıp imzaladığım sözleşme uyarınca internet aboneliğim yapıldı, fakat ilk günden itibaren İllallah dedirtecek sıklıkta kesilmesi ve aşırı yavaş olması nedeni ile bir türlü interneti kullanamadım. Defalarca sorunun giderilmesi için başvursam da sonuç değişmedi, hatta hızı daha da düştü (saniyede 150 kb'e kadar düştü). Bunun yanında kesintiler eskisinden beter oldu.

Sorunu gidermemeleri üzerine, hızın taahhüt edilenin %1'i olması ve sürekli kesinti nedeni ile abonelik sözleşmesini iptal ettim ama hiç kullanamadığım internet bedeli olarak bana 416 TL ücret fatura edildi. Müşteri hizmetlerine itirazda bulunmam da sonucu değiştirmedi, bana git mahkemeye başvur dediler, faturayı ödemek zorunda kaldım ve Tüketici Hakem Heyeti'ne itiraz ettim...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  13:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.04.2016 13:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Nisan
  13:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE