Superonline 'ın Abonelik Yanıltmacası!

Umut K. |

TurkNet ‘in hizmet kalitesinden memnun kalmadığım Turkcell Superonline ile ADSL + Sabit telefon hizmeti sözleşmesi yaptım. ADSL hizmeti verilmesine rağmen telefonumun çalışmaması
sorununa ilişkin bugün beni arayan yetkili, Superonline ve bayilerinin hiçbir kusuru bulunmadığını, telefon hizmeti alabilmem için sabit hattımı Türk Telekom bünyesinde 3 ay boyunca kullanmam gerektiğini ve üç ay sonunda talep etmem halinde Türk Telekom’dan Superonline ‘a geçişin yapılarak hattımın devreye alınabileceğini açıkladı.

Bana bu yönde hiçbir bilgi verilmediğini aktarmama rağmen yetkili, bayilerinin görüşme kaydını dinleyemediklerini söyleyerek “yalan söylüyorsunuz” duygusunu yaşatmıştır.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut K.
  11 Kasım
  13:22

  Sn. Turkcell Superonline yetkilileri,

  yapmış olduğunuz geri dönüşünüzün, sorunum olan "sabit telefon hattımın tekrar devreye alınması" ile ilgili hiçbir ilgisi olmadığını tekrar hatırlatmak isterim.

  Yasal haklarım saklı kalmak şartıyla sabit telefonumun bir an önce devreye alınmasını rica ederim.

 • 06 Kasım
  16:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.11.2015 16:27:51 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Umut K.
  05 Kasım
  15:25

  Sn. Turkcell Superonline yetkilileri,

  kopyala/yapıştır yanıtlarınız ile bilinçli tüketicileri aldatmanız mümkün değil.

  Şikayetim ile ilgili yaşadığım süreçte bana yaptığınız geri dönüşlerden farklı nasıl bir yanıt vereceğinizi merak ediyorum.

 • 05 Kasım
  15:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE