05 Eylül 2014

Superonline İmzalamadığım Sözleşmenin İptali İçin İmza İsteniyor.

Superonline'a fiber internet aboneliği için başvurdum. Teknik bir problemden ötürü aktivasyon ve kurulum sağlayamadılar. (Kablo kanalından geçiremedikleri fiber kablosunu apartman içerisinde duvarın üstünden ve kapımın üstünde delik açıp daireme taşımak gibi değişik fikirleri vardı)

Bunu kabul etmedim, herhangi bir sözleşmeyi de imzalamadım. Başvuru iptali için 05.09.2014 tarihinde Superonline'ı aradığımda 5 gün içerisinde en yakın Superonline merkezine gidip imza atmamın yasal zorunluluk olduğunu belirttiler. İkametime en yakın merkez birkaç semt ötede. Olmayan sözleşmenin iptali için imza zorunluluğunu tüketiciye yapılmış bir hakaret olarak görüyorum ve kabul etmiyorum.

Göksun 217 Okunma

Cevaplar

  • Göksun 07 Ekim 2016

    Herhangi bir olumlu gelişme sağlanmadığı gibi üzerine bir güzel de borç çıkarmışlar. Ortada bir kontrat yok sözleşme yok, alınan hizmet yok ama fatura var.

  • Superonline Temsilcisi06 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön