26 Şubat 2016

Superonline İlgisizlikten Kaynaklı İnternet Problemi!

Evimi taşımamdan ötürü internet imin nakil işlemlerini gerçekleştirmek için Superonline'ı arayıp adres bilgilerimi verdim işlem onaylandığı halde doğru düzgün arayıp soran olmadı ben aradığımda da adresinizde alt yapı olmadığından dolayı internet hizmeti veremiyoruz denildi ve bu yetmezmiş gibi hiçbir şekilde benimle iletişime geçilip onayım alınmadan internet hizmetimi sonlandırmışlar. Kullanmadığım internetin bedelini ve modem bedelini benden geri istiyorlar. (taahhüdüm dolmamasına rağmen) Evimin yan tarafındaki dairelerde internet var ama ne hikmetse benim evimde alt yapı yok. Zaten çok yüksek rakamlarla verdiğiniz interneti bile yarım yamalak hizmetle sunuyorsunuz. Yıl 2016 hala alt yapı sorunu var.

Sinan 73 Okunma

Cevaplar

 • Sinan04 Nisan 2017

  Şahsımı arayıpda şikayetimle ilgili Superonline ekibinden tek bir kişi dahi muhatap olmadı ben çözüm yolu beklerken günler sonra avukatlık ofisinden aranıp borcuma bir de dosya masrafları ekleneceği söylendi 67 liralık faturam şu an 500 liraya çıkartılmış durumda. 11.04.2017 tarihinde adliyeye başvurup Superonline adına kamu davası başlatacağım bu süre zarfında sorunum çözülmezse dava açıcagımı buradanda bildirmekteyım.

 • Sinan09 Mart 2016

  53404220 no.lu aboneliğimi nakil işlemi için başvurdum. Başvurduktan birkaç gün sonra altyapımın olmadığını bu yüzden aboneliğimin iptal edildiğini söylediler ki şu an evimde TTNET 24 MB fiber internet var. Ben ne abone iptal başvurusunda bulundum ne de aboneliğimin iptal edilmesine onay verdim nede eve gelip kontrol eden biri olmadı kafalarına göre iptal etmişler ve şimdi de bana 117.60 kr. Lük bir fatura çıkarmışlar içerisinde taahhüt dolmadan kapatma bedeli varmış gecikme bedeli varmış vs vs. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz. Dilekçe vermem ikametgah çıkarmam gerekiyormuş sizden kaynaklı problemlerden ötürü neden ben vaktimi sizin hatalarınızı kapatmakla geçireyim.?

 • Superonline Temsilcisi26 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.02.2016 12:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi26 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön