25 Şubat 2013

Superonline İlgisizlik Sonucu Mağduriyetlerim Devam Ediyor!

Superonline çukurlarında kırılan ayağım yüzünden hizmet almayı reddettim, bir yıl sonra kabul edip limitsiz bir tarife satın aldım, 2 ay sonra bağlandı, emek yoğun çalışan elemanlara teşekkürler harikaydılar, temiz istediğim gibi tesisatı döşediler ancak modem kuran eleman bizleri o kadar aşağıladı ki eşimle ben eğitimci kimliğimizden dolayı onu tekme tokat dışarı atmadık.

İki aydır "Hız limitiniz düşürüldü "mesajları alıyorum, limitsiz tarife satın aldım, 50 Mbps hız ve 100 GB tablet PC +300 dakika hediye=74 TL Tablet PC de gelmedi . Telefonla aramalarım sonuç vermedi . Muhatap bulamıyorum bulsam da bulduklarım bana "tarife değişikliği yapmamı "söylüyorlar "

Dahası ttnet faturaları devam ediyor.

Hülya 209 Okunma

Cevaplar

  • Hülya18 Mart 2013

    Superonline taahhütlerini yerine getirmeyen dahası tüketiciyi mağdur eden ,haklı çıkmak için de her türlü alavera dalevera ve sahtekarlığı yapan bir firma .sakın sakın ha tuzağına düşmeyin ,ben yandım siz yanmayın ancak Tüketici hakem heyeti sayesinde harcadığım paraları çatır çatır geri alacağım aldığım paralarla Türkcell superonline mağazası önünde basını da davet edip izmir izcileriyle öyle bir program yapacağız ki eşi benzeri görülmemiş .Hadi bakalım öğretmen okulundan sonra 2 fakülte bitirmiş, 25 yıllık öğretmenlik yapmış bir kadını salak yerine koymak ne demekmiş görsünler ,Teknolojiyi onların çoğu doğmadan önce kullanan biri olduğumu da görecekler insan aşağılamaktan vazgeçerler belki

  • Hülya06 Mart 2013

    hayret geçen hafta superonline elemanı ardı akşam 21.30 sıraları ,biraz ilgilendim detaylı olarak yarın sabah inceleyeceğim , yarın sizi evinizde ziyaret edeceğim dedi ,bütün gün ev de bekledim ,gelen giden yok ,bir haftadır arayan soran da yok.Bu kadar ilgisizlik olur mu ?

  • Superonline Temsilcisi25 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön