15 Ekim 2016

Superonline İlgisiz ve Yetersiz.

Son bir ay içerisinde hız düşmesi yaşadık ve bu yetmiyormuş gibi son bir hafta da bağlantıda koptu. Arıyoruz merkezi tamam kayıta geçti şikayetiniz arayıp giderildi diyorlar. Akşam oldu mu aynı sorunu baştan yaşıyoruz. Bağlantı kesiliyor. Arıyoruz yarın göndeririz diyorlar. Gerçekten teessüf ederim. 5 senedir Superonline kullanıcısıyım ama vazgeçmeyi düşünüyorum galiba kaliteyi düşürmüşler.

Solmaz 24 Okunma

Cevaplar

  • Solmaz 20 Ekim 2016

    İlk fırsatta TTNET e dönmeyi düşünüyorum zaten ilgilemediği belli Superonline i yoksa bu iki haftadan güzelim hizmetin başına ne geldiğini çoktaaaan çözerlerdi. Bir firma böyle hiçe sürükleniyormuş gördüm. Şikayetleri okuyorum son iki hafta herkes benimle aynı sıkınıtıları yaşıyormuş duyan ve çözen yok buradan sesleniyorum geç olmadan Superonline i kurtarın müşteri başka firmaya geçer ortada batan Superonline olacak eski sanından kalmadı Çünkü eser. Yazıklar olsun.

  • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön