Superonline İlgisiz Alakasız Bir Firma!

Serhat A. |

06.02.2016 tarihinde hiç araştırmadan Superonline konuşturan fiber kampanyasına üye olmak için müşteri hizmetlerini aradım. Bilgisiz bir temsilci, binamızda fiber bağlantı bulunduğunu söyledi. 1 hafta sonra bayilerinden gelen yetkili fiber bağlantının olmadığı modemin ADSL telefonunda fiber uyumlu olduğunu değişmesi gerektiğini söyledi. Tekrar müşteri temsilcisini aradım, 2 saate yakın derdimizi anlatmaya çalıştık sonunda başardık fakat 1 aydır stoklarında ürün olmadığı söyleyerek beni mağdur ettiler. Çok pişmanım ve kimseye Superonline'ı tavsiye etmem.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  14:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.03.2016 14:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mart
  09:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE