Superonline İlgilenmiyor.

Gülistan-Mesut A. |

1067482 no'lu MetroNet abonesiyim. MetroNet'i Superonline satın aldığından beri, hizmet kalitesi bitti. internet bağlatırken, telefonla aynı gün abone olduğum servis sağlayıcısına, 27.06.2014 tarihinden, 17.07.2014 tarihine kadar yaptığım onca dilekçe sonucunda, anca adres değişikliğimi yaptılar ama maalesef internette arıza olduğundan, arıza kaydımın silindiğinden, bölgesel sorun olduğundan, bizim binada sorun olduğundan, ıp veremediklerinden, falan, falan, halen internet hizmeti alamıyorum. Yaklaşık 2 aydır almadığım hizmetin parasını ödüyorum. konu ile ilgili yaptığım yaklaşık 20 telefon görüşmesine rağmen sonuç, kocaman bir hiç.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülistan-Mesut A.
  20 Ağustos
  22:17

  İlgili firmanın, bu sayfada şikayetimi cevaplamasının üzerinden 5 gün geçmesine rağmen halen, internetim yok ve halen arayan soran ilgilenen hiç kimse yok.. Koskoca İKİ AY... Umarım internet bağlatmadan önce bu formu çok kimse okur..

 • 15 Ağustos
  12:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE