09 Nisan 2013

Superonline İcraya Vermişler!

2010 Yılında başlayan mağduriyet mücadeleme 25/02/2011 tarihinde bu sitede yazdığım 784047 no, lu şikayete firmanın verdiği kendisi ile görüşülmüş ve mütabık kalınmıştır cevabı ile noktalanmıştı. Doğru, firma yetkilisi bayan aradı hiçbir borcum olmadığını söyledi mütabık kaldık. Bugün yani 09/04/2013 tarihine kadar. Adı geçen şirketin hukuk bürosundan aldığım icra işlemi mesajına kadar kurtulduğumu kabusun bittiğini sanıyordum. Fakat ne yazıkki öyle değilmiş daha çektirecekleri varmış. Bütün konuşmaları kayıt altına alıyorlar o günkü konuşmaları dinlemiyorlar mı yoksa başka firmaya geçenlerden intikam, mı alıyorlar?

Fuat 61 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 08 Mayıs 2013

    Gerekli tüm incelemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir diyorlar bir defa arayıp soruyorlar döneceğiz diyorlar sonra hukuk bürosundan son uyarı mesajı gönderip ödemesseniz icra masrafları ve diğer masraflar eklenecek diyorlar.hani inceleme nerede bilgilendirme,icra işlemi için vakit mi kazanıyorlar.

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön