Superonline İcraya Verildim!

Kıvanç E. |

Bugün yaklaşık olarak 7 ay önce, adres değişikliği yüzünden Superonline tarafından gerçekleştirilemeyen nakil sebebiyle iptal edilen aboneliğimle alakalı olarak hukuk bürosu tarafından arandım. İptal bedeliyle alakalı bir borç (?) olduğunu söylediler. Ben daha önce Superonline ile yaptığım görüşmeler sonucunda 2 ay boyunca nakil ettiremedikleri internet aboneliğini bilgileri dahilinde, tarafıma herhangi bir borç çıkmayacağı teyit edilerek sonlandırıldı. O an herhangi bir borcum da bulunmuyordu. Bugün hukuk bürosundan borçla alakalı olarak yasal işlem başladığının haberini aldım. Ben böyle bir rezalet görmedim. Öğrenci halimle, gereksiz ve hatalı bir şekilde sicilim bozulmaya çalışılıyor resmen...

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  09:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.09.2016 10:03’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Eylül
  15:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE