Superonline İcra Takibi Başlattı!

Nuh A. |

Superonline tarafından geçmiş tarihli kullanmadığım internet yüzünden icra takibi başlattı beni arayan hukuk firması aracılığı ile borcumu ödedim (1870 TL) şimdi de tutmuş başka bir hukuk firması arıyor ve bir dosyam daha olduğunu (1500 TL) söylüyor. Aldığım cevap tek hesap iki dosya bu da vatandaşı yanıltmanın yeni bir yolu demek ki. Benden size net tavsiye bu yanıltıcıya inanmam ve kesinlikle abone filan olmam. Sorup soruşturacağım şimdi hukukçu arkadaşlara varsa bir yolu vereceğim mahkemeye.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuh A.
  21 Mayıs
  16:04

  Konu ile ilgili araştırma yapmışlar verdikleri bilgi de icra takibine girdiğim için bilgilerimi göremiyorlarmış konuyla ilgilenen avukatla görüşecek mişim durum bundan ibaret

 • 21 Mayıs
  15:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 21.05.2015 15:53:13 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Mayıs
  14:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Nuh A.
  21 Mayıs
  13:36

  Dahada utanmadan bütün ailemin telefonlarına mesaj çekmişler hapis kararı çıkartıyoruz diye bütün ailem beni arıyor size daha ne diyeyim