18 Nisan 2016

Superonline İade Ettiğim Modemin Bedeli 2. Kez Tarafıma Yansıtıldı!

Uzun süredir Turkcell Superonline kullanıcısıyım. 2015 Temmuz'da adres değişikliği sebebiyle ve ADSL den fibere geçtim. ADSL modemi de, fiber kurulumuna gelenlere iade ettim. (kendilerine sorduğumda, iade alabileceklerini söylemişlerdi)

Daha sonra, modemi teslim etmediğime ve modem bedelinin tarafıma yansıtılacağına dair mesaj geldi. Hem Superonline'ı hem de kurulum için gelen firmayı defalarca aradım ama yinede modem ücreti alındı, tarafıma fatura edilen modem (150 TL) ısrarlarım neticesinde fatura bedellerinden düşüldü.

Mart 2016'da tekrar adres değişikliği yapmam gerektiğinde, fiberden ADSL'e geçtim) aynı saçmalık tekrar yaşandı -ki kuruluma gelen arkadaşa daha önce yaşadığım sorunu anlattığım halde. Şans eseri banka hesaplarımı kontrol ettiğimde 150 TL modem ücreti kesildiğini gördüm. 2. kez yaşadığım aynı mağduriyet sebebiyle taahhüt bedeli alınmaksızın üyeliğim iptalini istiyorum.

Fatih 96 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi20 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.04.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi18 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön