Superonline Hizmet Yok İlgisizlik....

Safa K. |

3 gündür İnternet yok 3 gündür Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ile görüşmekten bıktım. Size üyelik formu imzaladığım güne pişmanım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  11:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.03.2016 11:03’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Safa K.
  05 Mart
  13:08

  Ayın 2 sinden beri internet yok. Sıkıntı TTNET alt yapısını kullanan Superonline de mi yoksa TTNET te mi bilmiyorum? Evimin yakınlarında bulunan internet dağıtan cihaz neyse ismini bilmiyorum o yanmış burada zor imkanlar ile TTNET şefi ile görüştüm parça beklediklerini söylediler. Ama Superonline arıza giderildi diye her seferinde bilgi verdiklerini de Superonline dile getiriyor. Şimdi burada terslik sıkıntıyı saklayan TTNET te mi yoksa haberinin olmadığını iddia eden Superonline mi mağdur olan benim bu kesin. Olay o kadar saçma ki ariza olduğunu Superonline müşteriden yani benden haber alıyorlar bu konu da Superonline yetkilileri oturup harakiri yapsa yeridi

 • 04 Mart
  14:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE