Superonline Hizmet Yok!

Latif D. |

15 gündür evimde ne internetim var ne de telefonum çalışıyor ! Ben normalde Ttnet kullanıyorum. Superonline müşteri temsilcileri babamı aramışlar bir şekilde babamı ikna etmişler abone
yapmışlar sonrası Allah kerim ! Superonline dan birilerine ulaş ulaşabilirsen. Ne kuruluma geldiler, ne yardımcı oldular, ne aradığın zaman muhatap bulabiliyorsun, ne derdini anlatabiliyorsun ne de üyeliğini iptal ettirebiliyorsun!!! Üstüne üstlük kullanılmış modem göndermişler!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  14:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Latif D.
  09 Mayıs
  11:14

  Haberiniz olsun etrafımdaki herkesi uyarıcam süperonline üyeliği yaptırmasınlar diye !!! üyeliğini iptal ettirmek isteyenlere de hertürlü destek vericem üyeliğini iptal ettirsin diye !!! Aynı zamanda gerekli yerlere şikayet dilekçelerimi yazıyorum,gerekli davaları da açacağım! Şuana kadar zaman ayıramadım,üyelik de babamın üstüne olduğu için pek fazla ilgilenemedim..oysa beni böyle bir kumpasa getirebilirmiydiniz !!! Ama bu kumpasın hesabını sorucam ben !!!! her fırsatı değerlendiriyorum şuan !!!!