Superonline Hizmet Yok.

Mesut Ç. |

Kendilerini insanlara Turkcell Superonline diye bence yutturmaya çalışıyorlar çünkü iki şirketle de alakası olmayan bir kalitede müşteri hizmetleri, daha önce de buradan şikayet etmeme rağmen sorunu çözdük diyorlar ama insanlarla oyun oynamaktan başka hiçbir şey yapmıyorlar,
8 Mbit hız diyorlar insanları yanıltıyorlar, müşteri hizmetlerini arıyorsun onlar zaten tamamen komedi. Sorunu bağlantı hızı ve kopmasından dolayı buradan bir çözüm gelmezse mahkemeye vereceğim çünkü boş yere para ödüyorum!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  18:46

  "Sizi 14.02.2015 20:58:08 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 14 Şubat
  13:28

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"