Superonline Hizmet Vermiyor!

Mustafa Ö. |

13.07.2016 tarihinde ev numaran ile bize gel evde internet kampanyasına geçiş talebinde bulundum. 15.07.2016 tarihinde vermiş olduğum irtibat numarama 48 saat içinde kuruluma gelinecektir bilgi mesajı geldi. Ancak o tarihten bu tarihe kadar olan süreçte hiçbir müşteri temsilcisi aramadı, kuruluma hiçbir ekip gelmedi ve bugün müşteri hizmetlerini arayıp aktivasyonum hakkında bilgi almak istediğimde abone arandı kurulumdan vazgeçildi satış iptal edildi bilgisi paylaşıldı.

Yukarıda belirttiğim üzere hiçbir şekilde ne beni ne de adıma kayıtlı olan diğer numaralarımı hiçbir müşteri temsilcisi aramadı ve şu an benim geçiş yapmak istediğim paket müşteri alımına kapatılmıştır bilgisi verildi. Ülkemizin en birinci ve ilk operatörünün bir internet aktivasyonunda verememiş olduğu hizmet takdire şayan.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  14:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.07.2016 14:11’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Temmuz
  13:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE