01 Eylül 2016

Superonline Hizmet Vermedikleri Halde Ücret Almaya Devam Ediyor!

Superonline 12 aydır (iptal etmedikleri için akrabalarıma yönlendirdiğim 2 ay hariç) internet hizmeti veremedikleri halde ve bunu defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen aylık ücretlerini almaya devam etmekteler. Bulunduğum mahallede gerekli alt yapının olmadığını kabul etmekle beraber bunu sağlaması gereken kişinin müteahhit olduğunu ileri sürmekteler ancak aynı apartmanda oturan ve farklı yerlerden internet alan komşularımın hepsi herhangi bir ücret ödemeden sözleşmelerini iptal ettiler ancak bu firma ücretimi iade etmedi üstelik her ay ödemeyi almaya devam etti.

Caner 35 Okunma

Cevaplar

 • Caner08 Eylül 2016

  Açık ara Türkiye'nin en kötü çalışan, müşteri memnuniyetini imzayı attırana kadar düşünen bu firma için ulaşabildiğim bütün sosyal medyalarda gerekli sözlerimi paylaşmaya devam edeceğim ben bunlara bulaştım başkaları bulaşmasın diye eimden gelen her şeyi yapacağım

 • Caner01 Eylül 2016

  Konu ile ilgili tarafıma herhangi bir arama yapılmadığı halde sürekli arama yapıldığı söyleniyor beni bugün Superonline tarafından arayan olmadı.

 • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Caner01 Eylül 2016

  Konu ile ilgili tarafıma herhangi bir arama gerçekleşmedi.

 • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 01.09.2016 09:23'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön