Superonline Hizmet Vermedikleri Halde Ücret Almaya Devam Ediyor!

Caner A. |

Superonline 12 aydır (iptal etmedikleri için akrabalarıma yönlendirdiğim 2 ay hariç) internet hizmeti veremedikleri halde ve bunu defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen aylık ücretlerini almaya devam etmekteler. Bulunduğum mahallede gerekli alt yapının olmadığını kabul etmekle beraber bunu sağlaması gereken kişinin müteahhit olduğunu ileri sürmekteler ancak aynı apartmanda oturan ve farklı yerlerden internet alan komşularımın hepsi herhangi bir ücret ödemeden sözleşmelerini iptal ettiler ancak bu firma ücretimi iade etmedi üstelik her ay ödemeyi almaya devam etti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner A.
  08 Eylül
  16:13

  Açık ara Türkiye'nin en kötü çalışan, müşteri memnuniyetini imzayı attırana kadar düşünen bu firma için ulaşabildiğim bütün sosyal medyalarda gerekli sözlerimi paylaşmaya devam edeceğim ben bunlara bulaştım başkaları bulaşmasın diye eimden gelen her şeyi yapacağım

 • Caner A.
  01 Eylül
  15:56

  Konu ile ilgili tarafıma herhangi bir arama yapılmadığı halde sürekli arama yapıldığı söyleniyor beni bugün Superonline tarafından arayan olmadı.

 • 01 Eylül
  15:53

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Caner A.
  01 Eylül
  09:26

  Konu ile ilgili tarafıma herhangi bir arama gerçekleşmedi.

 • 01 Eylül
  09:25

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 01.09.2016 09:23'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 01 Eylül
  09:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE