Superonline Hizmet Vermeden Faturalandırma Yapıyor.

Halil İbrahim Ö. |

Turkcell Superonline'ın müşterisi olduğunuzda artık geri dönüşünüz yok. Adamlar 1000 TL cayma bedeli çıkardılar. Ben bu cayma bedelini kabul edip işlem başlatsam bile biliyorum ki 10 günden aşağı sürede bu şirketten kurtulmak mümkün değil. Arkadaşımın başına gelenlerden biliyorum. Adam 3-4 kere elinde modemle iptal için saçma sapan yerlerde konumlandırılmış iş yerlerine gitmesine rağmen hala kapatma işlemini gerçekleştiremediler. İş yerinden izin alıp gidiyorsun yine aynı terane. Bu insanlar iptal isteği olan kullanıcılar üzerinde caydırma politikası uyguluyorlar ve çoğu kez başarılı oluyor çünkü cidden bu politikanın boyutu çok fazla. Kimse iş yerinden 3-4 kez izin alamaz. Veya 1000 TL'lik cayma bedelleri ödeyemez.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  14:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.09.2016 14:58’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  10:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE