Superonline Hizmet Vermeden Fatura!

A.fatih T. |

2016 yılı haziran ayında Kahramanmaraş Yener İletişim'den arkadaşlar geldi ve Superonline iş numaranı taşı adında bir kampanya olduğunu söylediler, kampanya içeriğinde işyeri numarası ve internetimiz Superonline'a taşınacaktı. İşlemin en geç 72 saat içerisinde tamamlanacağını söylediler. Bizlerde uygun olduğunu işlemi onayladığımızı söyledik. Lakin aradan 72 saat geçmesine internetimiz bağlanmasına rağmen telefon hattımızı Superonline'a taşıyamadılar. Daha önce de Superonline'da benzer sıkıntılar yaşadığım için mevcut internet hattımı iptal ettirmedim. Devam eden günlerde de işlemi tamamlayamadılar. Aradan 3 ay geçmesine rağmen işlem tamamlanamadı. Ayrıca numaramı taşıyamamalarına sözleşmede vaat edilen işlemi gerçekleştirememelerine rağmen 3 aydır faturamı yolluyorlar. Defalarca aramama rağmen o onun üstüne o onun üstüne topu attı. Ne bir muhatap bulabildim ne de çözüm üretebildiler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  11:00

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.10.2016 15:47’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • A.fatih T.
  20 Eylül
  23:54

  Işte Superonline müşteri memnuniyeti. Şikayetim üzerine 1 Eylül'de mesajimin degerlendirildigini ilgileneceklerini yazmalarinin üzerinden tam 20 gün geçmesine rağmen ne arayan ne soran. buyurun size Superonline müşteri memnuniyeti.

 • 01 Eylül
  10:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE