13 Mayıs 2013

Superonline Hizmet Veremiyor!

Superonline fiber internet hizmetinden faydalanmaktayım. Daha önce hizmet aldığım Türk Telekom hizmetinde 1000 Mbps hızında 4 portlu modem kullanmaktaydın. Evimde 1 den fazla pc olduğu için network hızına önem veriyorum ve genellikle pcler arası data transferinde bulunuyorum.

Superonline Fiber internet hizmeti ile bana verilen modem 100 mbps ve bu durum zaman kaybına sebep olmaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1000 Mbps hızındaki modemleri daha hızlı internet paketi kullanan kullanıcılara temin edildiği belirtildi. Bu yapılan müşteri ayrımı değil midir, beni zamanımı alıyorsunuz vaktimi harcıyorsunuz. Talep ettiğim modemin temin edilmesini rica ediyorum.

Emre 93 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Mayıs 2013

    Şikayetim çözümlenmiş değil aslında. Superonline teknik birimden biri aradı ve müşteri hizmetlerinin beni yanlış bilgilendirdiğini 1000 Mbps portlu modemler için farklı bir alt yapının olduğunu ve bu modemleri bana temin etseler bile kullanamayacağımı iletti. Bu durumda Superonline sorunumu çözmüş değil. Eski teknoloji modemlerle hizmet vermek hoş bir davranış değil. İnterneti sorunsuz ve hızlı olabilir, bu zamana kadar aldığım hizmet güzeldi ama dediğim gibi bu zamana kadar. Mağduriyetimi giderene kadar şikayetim çözümlenmiş sayılmayacaktır.

  • Superonline Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön