Tuğba U. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler...

Superonline Hizmet Sürekli Kesiliyor..

Tuğba U. |

Aralık 2015'te sözleşme yenilediğime pişman oldum. Aralık ayında başladı arızalar. İlk başta siber saldırı var dediler şimdi de tüm Türkiye'de yazılımsal sorunlar var bölüm bölüm düzeltiyoruz diyorlar. Bana ne arkadaşım. Ben izleyemediğim TV'ye niye tam fatura ödüyorum? Ben faturamı eksik yatırsam oluyor mu ki sen bana eksik/hatalı hizmetin için tam fatura çıkartıyorsun.

Ben her gün fiş takıp çıkartıp iki saat TV başında beklemek zorunda mıyım? TV tamircisi miyim ben? Olmayınca bir de telefon açıp teknik destek almaya uğraşıyoruz. Elimizdeki kalitesiz kumandayla sürekli şifre mi gireceğiz,böyle eziyet var mı Allah aşkına?

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba U.
  18 Ocak
  18:47

  Teşekkürler...

 • Tuğba U.
  18 Ocak
  11:25

  Şimdi, bizdeki iki cihaz eski kullanılan cihazmış. Yeni sistemleriyle uyumsuzmuş. Bu nedenle yayın gidip geliyormuş. Konuyla ilgilenen Bülent bey neden kızdığımı iyi anladı ve sağ olsun benim sorunumu çözdü. İki eski uyumsuz cihaz da değiştirildi. Teşekkürler... Ama keşke bunu baştan yapsalardı. Baştan bize eksiksiz bilgi verilseydi. Hadi benim sorunum çözüldü, hala uyumsuz cihazlarla TV yayını almaya çalışan ve benim gibi hakkını arayan bir evladı olmayanlar ne yapsın? Superonline gibi büyük firmadan beklentimiz budur: bizi üzmeden bir farkına bile varmadan oluşan sorunları çözmeleri... Tekrar ilginiz için teşekkür ederim.

 • 16 Ocak
  08:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.01.2016 17:18’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Tuğba U.
  15 Ocak
  17:26

  Evde annem-babam tüm gün o TVnin karşısındalar. O TV gidince bütün gün bomboş oturuyorlar.
  Superonline ilgili merkezden bülent bey sabah aradı. Bir servis yönlendirdiler evimize ve sorun çıkartan iki cihaz da değiştirildi. Şimdi sorunu takip edeceğiz ve umarım ki tekrarlanmayacak. Bizimle ilgilenme şekli bile çok kibarcaydı Bülent Bey'in. Allah ondan razı olsun. İster küçük işletme olun ister devasa bir firma, iYİ bir insan, bilgili ve nazik bir bir eleman trilyonluk sermayeden yeğdir. Şimdilik deneme sürecindeyiz. Sorun çözüldüğünde inşallah başta Bülent bey'e; Superonline'a teşekkür de yazacağım.

 • 14 Ocak
  14:57

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 14.01.2016 14:57'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 14 Ocak
  09:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE