Superonline Hizmet Sağlayamaması.

Enes G. |

Bulunduğum yerden başka bir yere taşınmam dolayısıyla Turkcell Superonline internetimi taşımak istediğimi belirttim. Lokasyonu kendilerine aktardığım zaman bu noktada Turkcell Superonline hizmet sağlayamadığını belirtti. Tablet kampanyasına katıldığım için tablet için benden 398 TL ödeyeceğim bilgisini aldım. Öncelikle ben tablet kampanyasından önce internete 59 TL öderken, tablet kampanyası ile 69 TL ödedim.

2. olarak interneti ben kapatmıyorum. Siz bana hizmet sağlayamıyorsunuz. Bu noktada ben Turkcell Superonline'dan bana bu lokasyonda hizmet sağlamalarını istemekteyim. Hizmet sağladıkları durumda söz verdiğim 2 yıl boyunca sizden internet satın alacağım. Fakat internet sağlayamıyorsanız bu sizin probleminizdir ve ödediğim fark kadar fatura tutarını size ödemek istediğimi belirtiyorum. Bu şekilde bir durum gelişmezse hakkımı başka mercilerce arayacağımı arz ederim.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  22:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.09.2016 13:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Eylül
  10:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE