16 Ağustos 2014

Superonline Hizmet Kesintisi!

Superonline'ın MetroNet'i satın alması sonrasında altyapı değişikliğini bahane edip MetroNet müşterilerini caydırmak için internet servisini kesmiş bulunmaktadır. Servisin ne zaman düzeleceği hakkında kesin bir bilgi vermemesi gibi, vermediği internet için taahhütümü de iptal etmemekte, iptal etmek için para istemektedirler ya da Superonline ADSL (MetroNet fiber olmasına rağmen Superonline fiber hizmeti daha sitemizde bulunmadığından) hizmetini alırsam taahhüt için herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söylüyorlar. Evimden ve internet üzerinden çalıştığım için diğer servis sağlayıcılardan internet paketi almak istesem de zamanı geldiğinde 2 hizmet bedeli birden ödemek istemiyorum.

Oguz 242 Okunma

Cevaplar

 • Oguz 02 Eylül 2014

  34. günüm ve halen internetim yok. Beni arayıp internet altyapınız düzeltildi denildi, fakat görüyorum ki düzeltilmemiş. 4 gündür teknik servisinizin tekrardan teşrif etmelerini bekliyorum. Nasıl bir hizmet anlayışınız var bilmiyorum ama bundan sonra benden o faturalarınızı ödememi beklersiniz. Mahkemelerde nasıl dolaşılıyor, nasıl dava açılıyor bundan sonra görelim.

 • Oguz 22 Ağustos 2014

  Hala bilgi verilmemesinden anlıyorum ki bir inceleme yapılamadı ve bana bilgi verilemedi. Ama hala hizmet alamadığım internet ücretini ödemeye devam etmeyi geçtim, hizmet alamamamdan dolayı işlerimi halen aksatıyorum. Bu yaptığınız sözleşmeme de aykırı, bu nedenle bu firmayı mahkemeye vereceğim.

 • Oguz 22 Ağustos 2014

  Hala iletişime geçilmedi ve internetim yok

 • Superonline Temsilcisi16 Ağustos 2014

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön