Superonline Hizmet Kesintisi!

Oguz Kaan B. |

Superonline'ın MetroNet'i satın alması sonrasında altyapı değişikliğini bahane edip MetroNet müşterilerini caydırmak için internet servisini kesmiş bulunmaktadır. Servisin ne zaman düzeleceği hakkında kesin bir bilgi vermemesi gibi, vermediği internet için taahhütümü de iptal etmemekte, iptal etmek için para istemektedirler ya da Superonline ADSL (MetroNet fiber olmasına rağmen Superonline fiber hizmeti daha sitemizde bulunmadığından) hizmetini alırsam taahhüt için herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söylüyorlar. Evimden ve internet üzerinden çalıştığım için diğer servis sağlayıcılardan internet paketi almak istesem de zamanı geldiğinde 2 hizmet bedeli birden ödemek istemiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguz Kaan B.
  02 Eylül
  09:47

  34. günüm ve halen internetim yok. Beni arayıp internet altyapınız düzeltildi denildi, fakat görüyorum ki düzeltilmemiş. 4 gündür teknik servisinizin tekrardan teşrif etmelerini bekliyorum. Nasıl bir hizmet anlayışınız var bilmiyorum ama bundan sonra benden o faturalarınızı ödememi beklersiniz. Mahkemelerde nasıl dolaşılıyor, nasıl dava açılıyor bundan sonra görelim.

 • Oguz Kaan B.
  22 Ağustos
  00:38

  Hala bilgi verilmemesinden anlıyorum ki bir inceleme yapılamadı ve bana bilgi verilemedi. Ama hala hizmet alamadığım internet ücretini ödemeye devam etmeyi geçtim, hizmet alamamamdan dolayı işlerimi halen aksatıyorum. Bu yaptığınız sözleşmeme de aykırı, bu nedenle bu firmayı mahkemeye vereceğim.

 • Oguz Kaan B.
  22 Ağustos
  00:35

  Hala iletişime geçilmedi ve internetim yok

 • 16 Ağustos
  22:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE