20 Ekim 2016

Superonline Hizmet Kalitesi Düşük!

Öncelikle devamlı Superonline müşteri temsilcileri tarafından çeşitli vaatler ile aranmam sebebiyle Türk Telekom'da bulunan taahhütlü internet hizmetinden vazgeçerek Superonline internet hizmet sözleşmesini kabul ettim. Yalnız, bağlantı kurulumunu 20 gün sonra tamamlamış olmaları yetmiyormuş gibi bir de 10 gündür müşteri hizmetleri aracılığıyla oluşturduğum düşük hız kaynaklı arızayı çözmüş değiller. Konu hakkında defalarca müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeme rağmen her defasında "arıza kaydınız incelenmektedir" cevabını aldım. Arıza nedeni bile söylenmedi! Bugün cep telefonuma gelen SMS 'de arızanın giderildiği yazıyordu. Hızımı test ettiğimde 0.72 Mbps download / 0.04 Mbps upload olarak gördüm. Yani arıza hala devam etmektedir. Konuyla ilgili acilen çözüm bekliyorum. Aksi halde sözleşmenin iptalini talep edeceğim.

Oğuz 59 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 13 Kasım 2016

  Şükürler olsun ki sonunda saha çalışanları gelip, gerekli düzeltmeleri yaptılar. Artık sorunsuz olarak bağlanabiliyorum. Geç oldu ama çözüme ulaştığı için mutluyuz.

 • Oğuz 04 Kasım 2016

  Superonline akıllı biz kullanıcılar safız! Devamlı olarak hatanın Türk Telekom altyapısından kaynaklı olduğunu söyleyen Superonline en son beni arayarak bina içi kablonuzu değiştirin dedi. Aynı kablolama ile Türk Telekom 'dan aldığım hizmette hiçbir sorun yaşamıyor olmamama rağmen tüm kabloların değişimini tamamladım ve sorun hala devam ediyor. Üstüne boş yere masrafa girdim. Bunu müşteri temsilciliği aracılığıyla iletmiş olmama rağmen hala bir çözüm getirilmemiştir. Zaten düşük hız ile kablolamanın ne alakası varsa! Hiç sinyal gelmese neyse... Bunlar hep oyalama taktikleri! Saha görevlisi gönderin diyorum, arıza kaydı açıyorlar. Modemi değiştirin diyorum, arıza kaydı açıyorlar. Servisi iptal edin diyorum, arıza kaydı açıyorlar. Arızanın kendisi Superonline 'dır. Çok şükür, müşteri temsilciliği aracılığıyla İptal formu oluşturdum. Sonucu bekleyerek göreceğiz!

 • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.11.2016 15:42’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Oğuz 29 Ekim 2016

  Ben böyle rezillik görmedim. Hizmetin iptalini istiyorum oyalıyorlar. Üstüne bir de müşteri temsilcisi "modem ücreti alırız, taahhüt bozma cezası alırız" diyerek korkutmaya çalışıyor. İptal edin şu berbat hizmeti artık, sizlerden dolayı 1 aydır mağdurluk yaşıyorum.

 • Oğuz 24 Ekim 2016

  Sorun hala devam ediyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda çözüme ulaştıracak bir yetkiliye bağlayamıyorlar. Tek yaptıkları arıza kaydı oluşturmak. Bu zamana kadar 10 tane arıza kaydı oluşturmuşlar. Biri de çıkıp "nedir bu müşterinin sorunu" demiyor. Türk Telekom 'a geri geçmek istediğimde ise 3 ay Superonline kullanmak zorundasınız dendi. Bu berbat hizmete 3 ay fatura ödeyeceğim. Diyecek bir söz bulamıyorum. Bu denli kurumsal bir firmanın böyle bir hizmet vermesine ve çözüm için bir adım bile atmıyor olmasına hayret ediyorum! Hakkımı yasal yollarla arayacağım.

 • Oğuz 21 Ekim 2016

  Şikayetimi, şikayetvar aracılığı ile paylaştıktan sonra Superonline müşteri temsilciliği tarafından arandım ve telefondaki yetkili sanki daha önce defalarca arıza kaydı bırakmamışım ve durumdan hiç haberleri yokmuş gibi konuştu. Sonuç olarak hala aynı sorunu yaşıyorum ve bir çözüm getirilmiş değil. Sizler ile son hız testinin sonucunu paylaşıyorum. 16Mbps 'e kadar hizmet alıp bu hız ile yetinmek, bu bir dramdır! Sorunum çözülene kadar buradan aktif olarak gelişmeleri yazacağım. Http://www.speedtest.net/result/5731987739.png

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön