Superonline Hizmet Kalitesi.

Gülsüm T. |

15 Haziran'da taşınma nedeniyle nakil talebinde bulundum. Bugün 30 Haziran ve hala gerçekleşmedi. Call Center telefonları sürekli dolu, her aradığımda ortalama 10-15 dk beklemek zorunda kalıyorum ve 2 gün zaten hiç ulaşamadım, üstünde bir de cep telefonu masrafı oluşuyor. En sonu da ulaşabildim, iptal etmek istediğimi belirttiğimde benden 550 TL civarında ceza parası istediler. Bana hizmet bile veremeyen bu şirket Nasıl ceza parası isteyebiliyor? İmzaladığınız sözleşmede yazıyor dediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.07.2016 12:43’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Gülsüm T.
  08 Temmuz
  23:09

  Defalarca arayıp talepte bulunmama rağmen hala sorun çözülmedi. Superonline sorumluluktan kaçıyor, gereksiz yere Türk Telekom'u yönlendiriyor veya 'biz bakıp sizi arayacağız' deniyor ve 'sorun çözülmüş ve talebiniz kapanmıştır' diye mesaj atıyorlar. Bu kadar kalayıt bir yaklaşım görmemiştim. Şimdi kullanmadığım halde gelen faturayı ödemek durumundayım, bunun sorumlusu kim olacak? Superonline, illede dava açılması mı gerekiyor? Sorunu hemen çözmenizi, kullanmadan ödeyeceğim fatura tutarının iadesini ve özür dilemenizi bekliyorum.

 • 01 Temmuz
  09:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE