Superonline Hizmet Denen Bir Şey Yok!

Serpil B. |

Nakil işlemim için yaklaşık 2 ay bekledikten sonra, "altyapı olmadığı" gerekçesiyle ki apartmanımda kullanan olmasına rağmen hiçbir şekilde sorgulamadan "yapamıyoruz ya maalesef" diye cevap aldım. Sonrasında başka bir adrese nakil istedim. Orada da fiber altyapısı varmış, benim taahhüdümün bitmesine 1 yıl kalmasına rağmen, "ya kusura bakmayın ama sistem yalından fibere geçse izin vermiyor baştan taahhüt yapmanız lazım" diyerek benimle ilgisi olmayan bir şey yüzünden bana tekrar taahhüt yapacaklar! İstanbul'da evimde fiber altyapınız yoktu bana yalın interneti verdiniz. İzmir'e geldim buradaki adreste fiber var yalın yok! Bu tüketici haklarına aykırıdır! Yasal haklarımı da kullanacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  12:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 03.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Haziran
  09:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE