Superonline Hizmet Anlayışı Sıfır!

Yaşar B. |

3 hafta önce Superonline tarafından aranıp kullandığım internet firması ile sözleşmem bittiğini Superonline'a geçebileceğim söylendi ve geçiş işlemi başlatıldı, 2 hafta geçmesine rağmen geçiş yapamadık defalarca aradım konuştum hiçbir müşteri temsilcisinin birbirinden haberi yok ve bana sonunda bulunduğum bölgede hizmet vermedikleri söylendi. Beni ararken bulunduğum bölgede hizmet yoksa bana niye ürün satmaya kalktınız? Ve daha sonra ben kullandığım internet internet firmasını aradım onlar bana sözleşmenin bitmediğini söylediler Superonline kesinlikle hizmet konusunda sıfır olan bir firma. Şimdi de bana mesaj atıp verdikleri modemi geri getirmemi istiyorlar?

Etiketler :

Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  10:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 17.09.2015 10:23 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Eylül
  09:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE