Superonline Hizmet Almadan Ücret Talep Ediliyor.

Aykut Ö. |

Superonline'dan fiber internet hizmeti aldım. Bu güne kadar almış olduğum hizmetten yana bir problemim olmadı. Daha sonra adres değişikliği yaptım gitmiş olduğum adreste fiber altyapı olmadığından yalın internet hizmeti verebileceklerini söylediler. Daha sonra müşteri hizmetlerinden ve yetkili temsilcilerden yeni bir sözleşme imzalatıp hizmet verebileceklerini söylediler. Ben daha önceden yapmış olduğum sözleşmeyi incelediğimde böyle bir ibare olmadığını gördüm. Superonline müşteri hizmetleri temsilcisi ve yetkili kişiler sözleşme yapmam zorunda olduğunu aksi takdirde hizmet vermeyeceklerini söylediler ve kullanamadığım internet için üstüne bir de ücret talep ettiler.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  10:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.01.2016 19:38’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Aykut Ö.
  11 Ocak
  14:11

  Pazar günü hariç 19.00 da
  Pazar günü herhangi bir saatte

 • 07 Ocak
  08:21

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 05 Ocak
  11:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE