Superonline Hizmet Almadan Fatura Ödüyorum!

Zafer S. |

ADSL üniversiteli kampanyasını iki aydır kullanmaktayım ve ilk bağlandığın günden beri sorun yaşamaktayım. Sürekli düşük hızda kullanıyordum sonra modemin arızalı olduğunu yeni modem gönderecekleri söylediler, gelen modem de kullanılmış hatta eski sahibinin bilgileri bile üzerinde olan bir modem di ve oda çalışmadı. Son 10 gündür interneti kullanamıyorum ama faturasını ödüyorum. Kaç defa arıza kaydı oluşturdum 24 saat içinde dönüş yapılacak deniyor ve dönüş yapılmıyor kaç defa oldu. Bu durumdan çok şikayetçiyim. Ve gereği yapılmazsa iptal edeceğim. Lütfen yetkili biri tarafıma dönüş yapsın.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  15:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.04.2016 09:44’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Nisan
  09:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE