Superonline Hizmet Almadan 1035 TL Borcum Oldu!

Erdal D. |

Yeni taşındığım iş yerindeki mevcut Superonline hattını devir almak için bir dilekçe gönderdim. Ne devir işlemi yapıldı ne hat bağlandı ne modem geldi. 2 ay sonra internetim hala bağlanmadığı için gidip başka bir sağlayıcıdan internet hizmeti aldım ve kullanıyorum. Gelen tek şey düzenli olarak borç bildirim aramaları. Defalarca arayan müşteri hizmetlerine durumu izah ettim ses kayıtları incelendi fakat hiçbir sonuç alamadım. Dilekçeden başka herhangi bir taahhüt, sözleşme v. s. İmzalamadığım halde 400 küsur TL taahhüt ihlali toplamda 1035 TL borcum olduğunu belirten avukat, ödemezsem icra işlemini başlatacağını bildirdi.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  11:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.10.2015 11:12:52 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Ekim
  16:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE