Superonline Hizmet Alamıyorum...

Haluk D. |

8 ay önce T*********** sabit hattımı iptal ettirdim, böylece kullanmakta olduğum Superonline hizmetini telefon hatsız olan yalın servise geçirmek istedim. Bununla ilgili olarak da müşteri hizmetleri ile sayısız görüşme yaptım ve 5 defa Superonline web sitesi üzerinden şikayette bulundum. Her seferinde çözüm sağlanmıştır şeklinde SMS gönderdiler. Ancak hala hizmet alamıyorum. Beni kurumsal çözüm merkezine yönlendiriyorlar, oradan da birisi geldi modemi değiştirdi gitti. 3-4 gün sonra internetiniz açılır dedi. Aradan 3-4 ay geçti hala hizmet alamıyorum. Superonline bu işi yapamadı. Beni aylarca mağdur etti. Benim işim internet üzerinden, Superonline yüzünden kafelerde simitçilerde işimi halletmeye çalışıyorum. Üyelikten çıkmak istedim, cezai şart var dediler çıkamadım. Artık uğraşmak istemiyorum çok yordu Superonline. Beni cezasız olarak üyelikten çıkarın. Bari kadarcığını yapın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  17:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.03.2016 'da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Mart
  17:41

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 16.03.2016 17:41'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 15 Mart
  16:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE