12 Eylül 2013

Superonline Hizmet Alamamak ve Kullanılmayan Ürünün Ücreti!

Yaklaşık 1, 5 ay önce Turkcell Superonline firmasının tarafımızı araması üzerine internet ve telefon hizmeti almak adına karşılıklı olarak sözleşme yaptık. Fakat internet ve telefonumuzu hiçbir şekilde kullanamadığımızı Turkcell Superonline firmasına bildirmemize rağmen sorunumuz çözülmedi daha sonraki telefon görüşmelerimizde modemlerinin bozuk olduğu, elimizdeki modemi Turkcell Superonline kargo yapmamı istediler.

Kendileri tarafımıza modem göndermedi kullanmadığımız internet faturası için hattımız borcundan dolayı kesildi. Fatura yatırmadan işlem yapmayacakları dile getirildi. Defalarca aramamıza rağmen muhatap bulamadık ve tarafımıza dönen olmadı.

Murat 112 Okunma

Cevaplar

  • Murat 18 Eylül 2013

    yazızmalarımız sonucunda hala bir netice ve bilgi alabilmiş değiliz gereğinin yapılmasını talep etmekteyiz...

  • Murat 13 Eylül 2013

    12.09.2013 tarihinde superonline firmasından beni arayan ve bilgi veren olmadı bizim kendilerini aramızmıza rağmen tekrar bizlere bilgi amaçlı dönüş sağlanmadı.sistemlerinde sesli kayıt yaptıklarını dile getiriyorlar sistemlerinden dinleyip gereyinin yapılmasını rica ediyorum.

  • Superonline Temsilcisi13 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön