Superonline Hizmet Alamadığım Halde Mağdur Ediyor.

Ersin K. |

Superonline'dan bağlatamadığı internetten zor kurtuldum ama hala derdi devam ediyor. 20 gündür aktivasyon yapmadılar, güya eski s. S'ma taahhüdüm varmış ama yok ve teyit için aradım yok dediler. Neyse iptal ettirdik, modemi gönderecekseniz göndermezseniz cezası şu diye mesaj. Atıyorlar, almadığım hizmetten mağdur nasıl olunur öğrenmiş oldum.

Tamam ben modemi göndereyim siz de sözleşmemi geri gönderin diyorum ona gelince yok, yapamazlarmış, bayiiden al dediler, verdikleri numaralar açmıyor zaten, ben sizi bilirim sizin bayiniz değil mi nasıl mal satarken ayağıma geliyorsunuz haksız yere mağdur ettiniz sözleşmemi getirin modeminizi alın deyince yasal yolları anlatıyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin K.
  28 Aralık
  13:31

  Bana ulaşmaya çalışmayacaksınız Jade ilt. İle iletişime geçeceksiniz, bizim adımızı kirlettin müşterimizi yanlış yönlendirdin ıslak imzalı sözleşmesini de geri gönderin diyeceksiniz. Saçmalığa bak, yapacak bişeyleri yokmuş, 150 lira için mahkeme açacaklarmış, aman zahmet etmeyin gelin 200 lira vereyim size sözleşmemi geri verin yeter ki nereden bileyim ben sözleşmemin başkalarının eline geçmediğini güven bırakmadınız ki, acil istiyorum o sözleşmeyi geri. Beni jade iletişime göndermeyeceksiniz, internetten mal alınca kargoyu mu arıyoruz biz sen getircen ürünü seni bilirim diye, satan firmayı arıyoruz. Çok ayıp yaptığınız...

 • 26 Aralık
  14:34

  "Sizi 26.12.2014 tarihinde 14:34’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 26 Aralık
  14:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE