14 Mayıs 2016

Superonline Hizmet %60,Fatura Tahsilatı %100.

8Mbıt limitsiz Adil kullanım kotasız internet hizmetinden son sözleşmeden sonra yeterine faydalanamıyorum. Adsl2 veya adsl2+ hizmeti sağlayabilecekken neden "g. Dmt" teknolojisiyle 8mbıt sınırsız hizmet vermeye çalışıyorsunuz? T**** alt yapınız, Superonline müşterilerine yeterli desteği sağlamıyor mu? Santral çok yakınımızda olmasına rağmen 6, 4, 3 megabit te internete girmeye çalışıyoruz.2 kez internet sorunumdan dolayı şikayet kaydı açtım, fakat santralden ADSL modülasyonu "g. Dmt" ye çekildiğinden, modem de de daha önceden adsl2 ayarlı olduğundan biz bekliyoruz internet gelsin diye. Telefon ile bana ulaşan kişi de kapınıza kadar hiçbir sıkıntı yok diyor. Ya modeminiz ya tesisat iniz problemli diyor.Peki ben ADSL modülasyonu ile alakalı araştırma yapabiliyorken, sizin çalışanlarınız ne iş yapıyor? Bir telefon edemiyorlar mı şunu değiştirdik diye.

Nazif A. 64 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Müşteri Temsilcisi02 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.06.2016 14:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Nazif A.01 Haziran 2016

  Problem uzun zaman geçsede çözüme ulaştırıldı. Fakat hızımız bu sefer de 6mbit olarak sabitlenmişti. Bu işlerden anlamasam, hakkımı aramasam 2mbit eksik kullanmaya devam edecektim. Aradım 24 saat geçmeden 8mbit e yükseltildi. Demek ki 8mbit verilebiliyor muş. Sonuç olarak şu an hızdan memnunuz. Firmanın da bunu telafi için bir şeyler yapması gerekiyor.

 • Nazif A.29 Mayıs 2016

  "Hat değerleri ile ilgili mutabık kalındı, kaydı kapattık" bu bir çözümmüdür? Bir amaç için uğraştırıyorlar bizi ama durun bakalım.

 • Nazif A.28 Mayıs 2016

  Bugün KÜ aramada yine sorunla dönüldü, çözümle dönüş yapan yok. 8mbit i desteklediğini kendim bile görebiliyorum, 1mbit destekliyor hattınız deniyor. Komuşumuz 16 mbit ile bağlanıyor. Amacınız nedir?

 • Nazif A.25 Mayıs 2016

  Hala çözüm yok bravo

 • Nazif A.24 Mayıs 2016

  Bugünde bir hareket yok, 1mbit internetle süründürüyorlar...

 • Nazif A.23 Mayıs 2016

  Eveet, kaç gün geçmiş hala bir çözüm yok. Bu şikayeti takip edenler göz onünde bulundursunlar. Beni arayıp sürekli ilgili x firmaya mail attık cevap bekliyoruz diyorlar. Yani aracı şirket arkadaşlar. İşlemlerinizin hızlı olmasını istiyorsanız, altyapı kimin elindeyse onu tercih etmekte fayda var diye düşünüyorum.

 • Nazif A.20 Mayıs 2016

  Adamlar 18nm teknolojiyle kimbilir kaçtane işlemci ürettiler, Superonline 8mbit olan internetimizi 1mbitten yukarı hala çıkartabilmiş değil. Yazıklar olsun!

 • Nazif A.18 Mayıs 2016

  Müşteri temsilcileriniz yeterli bilgiye sahip değiller. 8mbit olması gereken internetin 1mbit ulaştığını görüyorum, bana diyorlar ki DNS değiştirelim. Benim vaktimi niye DNS ile boşa harcıyosunuz ki? DNS nin ne olduğunu nasıl işlediğinden haberdar mısınız? DNS değiştirdikten sonra bir de speedtest yapıyoruz. Yani bir kişiye birkere yolu sorarsın sonra aracın ve trafiğin akışına göre maksimum hızda ilerlersin. Budur. Açılmış arıza kaydım benim bilgim haricinde kapatılıyor, ben de bekliyorum hızım yükselecek diye. Müşteri temsilcilerinize teknik eğitim verin lütfen

 • Superonline Müşteri Temsilcisi14 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön