11 Mart 2016

Superonline Hız Yükseltme Bir Üst Tarifeye Geçme İşlemi.

Alt tarafı internet tarifemi bir üst tarifeye geçirmek, diğer bir deyişle de bu Superonline firmasına biraz daha fazla para kaptırmak da diyebiliriz, 3 hafta önce firmaya bir talepte bulundum. Modemi VDSL ile değiştirmeleri tam bir haftayı buldu, sonrası daha da komik, VDSL modemin uygulamaya geçişi için hala bekliyorum. Yapacakları işlemin bu kadar uzun ve zor bir işlem olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Verdikleri 72 (yetmişiki) saatlik yasal süre doldu ama hala bir gelişme yok. Bu kadar yavaşlığın bir internet firmasında olması da trajikomik bir durum aslında. Defalarca [email protected] adresine mail attım konuyla ilgili bir Allah'ın kulu da geri dönüş yapmadı.

Nur 62 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi16 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.03.2016 09:25’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Nur12 Mart 2016

  VDSL bağlantısına geçmek için yaptığım talepten sonra şimdi de internet bağlantım gitti. Superonline bu sefer de 24 saat içinde çözüm bulunabileceği söylendi. Şimdiye kadar hiçbir vaat edilen saatte çözün sağlanmadığını da bildirmek isterim. Neler oluyor?

 • Nur11 Mart 2016

  Su anda da internet erisimimiz gitti. Sorunun duzelmesi için ne yapabilirim acaba? Sevgili Superonline yetkilileri?

 • Nur11 Mart 2016

  Ne kadar acidir ki talebi yaptığım gunden beri Superonline tarafından verilen cevap ayni olmasına rağmen hiç bir sonuç alamadım. Ne arayan ne soran var. Sadece arastirma yapilip geri donulecektir diye klasik bir cumle sarfediliyor.

 • Superonline Temsilcisi11 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön