Superonline Hız Yükseltme Bir Üst Tarifeye Geçme İşlemi.

Nur C. |

Alt tarafı internet tarifemi bir üst tarifeye geçirmek, diğer bir deyişle de bu Superonline firmasına biraz daha fazla para kaptırmak da diyebiliriz, 3 hafta önce firmaya bir talepte bulundum. Modemi VDSL ile değiştirmeleri tam bir haftayı buldu, sonrası daha da komik, VDSL modemin uygulamaya geçişi için hala bekliyorum. Yapacakları işlemin bu kadar uzun ve zor bir işlem olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Verdikleri 72 (yetmişiki) saatlik yasal süre doldu ama hala bir gelişme yok. Bu kadar yavaşlığın bir internet firmasında olması da trajikomik bir durum aslında. Defalarca hizmet@superonline.com adresine mail attım konuyla ilgili bir Allah'ın kulu da geri dönüş yapmadı.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  09:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.03.2016 09:25’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Nur C.
  12 Mart
  09:53

  VDSL bağlantısına geçmek için yaptığım talepten sonra şimdi de internet bağlantım gitti. Superonline bu sefer de 24 saat içinde çözüm bulunabileceği söylendi. Şimdiye kadar hiçbir vaat edilen saatte çözün sağlanmadığını da bildirmek isterim. Neler oluyor?

 • Nur C.
  11 Mart
  15:40

  Su anda da internet erisimimiz gitti. Sorunun duzelmesi için ne yapabilirim acaba? Sevgili Superonline yetkilileri?

 • Nur C.
  11 Mart
  13:14

  Ne kadar acidir ki talebi yaptığım gunden beri Superonline tarafından verilen cevap ayni olmasına rağmen hiç bir sonuç alamadım. Ne arayan ne soran var. Sadece arastirma yapilip geri donulecektir diye klasik bir cumle sarfediliyor.

 • 11 Mart
  12:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE