Superonline Hız ve Modem Sorunu!

Mustafa Ş. |

Yaklaşık 1.5 Yıl önce T*** faturaları 2 ay ödemeyince açma-kesme parası yazıyor diye onlara kızıp Superonline kullanmaya başladım.

1-Bana Modem getirip teslim eden arkadaş modemi verdi gittim evde taktım çalışmadı. Arayıp değiştirmesini talep ettim, 10 dk bekleyin ışıkları yanar dedi yanmadı, tabii aradım tekrar telefona bakmadı. Müşteri hizmetlerini aradım Turkcell TİM 'e gidip değiştirebilirsiniz dediler. Gittim Turkcell değiştirmedi, uğraşmamak için başka modem aldım onu kullanıyorum hala.
2-Hızı fiyasko denecek kadar kötü olduğu için 16 Mbite yükselttim, internet her dk kopmaya başladı. Düzelttik dediler hız düştü yine.
3-Evdeki kablolardan dolayı hız düşük diye kabloları değiştirttiler.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  27 Aralık
  00:33

  Konu ile Alakalı beni aradınız ama affedersiniz yine bir bok yapmadınız haram olsun size verdiğim para

  Buyrun 16Megabit internetiniz

 • 04 Aralık
  11:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.12.2015 11:14:12 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Aralık
  09:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE