02 Mayıs 2014

Superonline Hız Sorununu Çözemiyor.

5 senelik Superonline Fiber İnternet kullanıcısıyım. 4 senedir genel olarak memnundum,ancak son dönemde ki fiyasko bardağı taşırdı. Torrent hızını engelledikleri bariz ortada. 25 mbit kullanıcısı olarak doğaldır ki bunu torrent için kullanıyorum. Normal şartlarda 3 mb/sn'ye varması gereken torrent hızı 1 mb'ye zar zor ulaşıyor, hatta ona da çoğu zaman ulaşmıyor bile.

Bazen ise 2-3 kb/sn'de kaldığı oluyor ki, modemi açıp kapatınca bir nebze yükseliyor. İnsanlarla alay ediyorlar. Ben o parayı ödüyorsam istediğim hizmeti sonuna kadar almak için veriyorum, yarım yamalak iş yapıp, uyanıklık yapsınlar diye değil. Bu saçmalık devam ederse üyeliği iptal ettireceğim.

Bora 199 Okunma

Cevaplar

  • Bora 05 Mayıs 2014

    Şikayetin ertesi günü bana ulaştılar. Ancak benim şikayetim ile ilgili herhangi bir bilgi sahibi olmayan birini yönlendirmişler. Benim sorunum torrent sorunu idi, ve torrent'in ne olduğunu bilmeyen biri ile her ne kadar iletişim zor olsa da, iyi niyetli olduğunu söyleyebilirim. Ancak herhangi bir çözüm önerisi sunamadı tabiki. Sorunum şimdilik kendiliğinden çözülmüş durumda ama ileride ne olur bilemiyorum. Firmaya güvenim sarsılmış durumda. En ufak bir olumsuzluk daha yaşarsam iptal ettirmeyi düşünüyorum. Firmanın insanlarla dalga geçtiğine inanıyorum. Böyle baştan savma şekilde ilgilenilmez müşteriyle. Biraz özveri!

  • Bora 02 Mayıs 2014

    Şikayet ile ilgili geri dönüş yaptılar ama görüşmeyi yapan kişi teknik birimden biri olmadığı için verimli bir görüşme olmadı. Derdimizi doğru düzgün anlatabileceğimiz birilerini yönlendirerek tekrar temasa geçmelerini istiyorum.

  • Superonline Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön