Superonline Hız Sorununa Çare Bulamıyor.

Ertuğrul G. |

1 hafta önce buraya yazdım Bartın'ın merkezinde kurumsal bir firma sahibiyim ayrıca Superonline kurumsal müşterisiyim. 7 aydır Superonline'dan çekmediğim çile kalmadı. Daha önceleri 12 MB hız ile bağlanıyordum ama şu anda Bartın'ın göbeğinde 1mb hızla internete girebiliyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum ilgi sıfır. ***'dan geliyorlar sizin bulunduğunuz iş yeri 30 MB destekliyor diyorlar, kendi modemleri ile deniyorlar ayrıca bunu Superonline'in vermiş olduğu o Huawei marka modem bağlandığı anda hattım 1mb'e düşüyor. Sorunumu 1 aydır çözemediler. Acilen hattımı iptal edin ve kesinlikle cayma bedeli ödemeyi kabul etmiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  14:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.08.2016 14:56’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Ağustos
  14:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE