Superonline Hız Sorununa Çare Bulamadı.

Tc Koray Ç. |

1 senedir Superonline kullanıyorum. Bağlantım 1 8 arası idi. Bunu yükseltip 16' ya çıkarttım. Bu işlemden bu yana 720p filmleri gece 1 'den önce izlememe imkan olmuyor. Hatta saat 23 sıralarında bile 360p lik dizileri bile takılarak izliyorum. Hızımı ölçtüğüm zaman sürekli 60 ve üzeri ping çıkıyor. Telefonla bunu bildirdiğimde düzeltmeye çalıştılar ama yapamayınca TTNET altyapı çalışması var dediler. Düzelmez ise bir hafta sonra tekrardan aramamı söylediler. 10 gün sonra aradığımda ise yüksek ping seviyesinin yüksek olmadığını savunan bir kişi, sizin bilgisayarınızda virüs vardır cevabı verdi bana. Hem hizmet veremiyorlar, hem de dalga geçiyorlar adamla. 380 TL'likde cayma cezası ödetecekler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Koray Ç.
  16 Temmuz
  18:15

  Kampanyada düşük ücret öderken bu olaylar yaşanıyordu. Kampanya indirimi geçip normal tarifeye dönünce hız sorunu düzeldi. Demek ki, ucuz kampanyadan internet almayacağız

 • 24 Kasım
  12:50

  "Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"